Глибока і традиційна ТМС
Більш глибока і широка стимуляція, активація більшої кількості нейронів
Технологія Діп ТМС від БрейнсВей унікальна, забезпечує неінвазивну активацію глибоких і широких структур мозку, на відміну від традиційних систем ТМС з котушкою типу вісімки.

Котушка від БрейнсВей дозволяє потенційно впливати на більш широкий спектр нейропсихіатричних станів.

При всіх формах ТМС інтенсивність стимуляції природно розпадається в міру того, як проникає глибше в мозок.
Наша унікальна конструкція котушки дозволяє знизити потужність стимуляції, але підтримувати її на високому рівні навіть в більш глибоких областях мозку, пов'язаних з показаннями, які ми лікуємо.

Для літніх пацієнтів традиційна ТМС може не проникати досить глибоко, щоб викликати терапевтичний ефект, як у випадку з затяжною депресією.
Щільний контакт котушки для ефективного лікування
H-котушка інтегрована в м'який шолом БрейнсВей, який має гнучку конструкцію, що забезпечує стійкий і постійний контакт з шкірою голови пацієнта протягом всього курсу лікування, немає необхідності використовувати програмне забезпечення для визначення контакту зі шкірою.

На відміну від інших традиційних систем ТМС, H-котушка надійно закріплена на голові пацієнта, зменшуючи можливість переміщення котушки під час терапії ТМС, що необхідно для забезпечення ефективних результатів лікування.
Клінічно підтверджено перевагу перед традиційною ТМС
Єдине незалежне пряме дослідження технологій ТМС, опубліковане в журналі психіатричних досліджень, показало, що глибока ТМС + фармакотерапія більш ефективно знижує рівень депресії у пацієнтів з Великим депресивним розладом (БДР) в порівнянні з традиційною ТМС + фармакотерапія або тільки фармакотерапія. Глибока ТМС не відрізняється по безпеці або переносимості від традиційної ТМС.
Максимальна зручність для лікаря
Інтерфейс сенсорного екрану системи БрейнсВей інтуїтивно зрозумілий у використанні, більш того він допомагає фахівцеві направити імпульс в потрібну зону головного мозку для ефективного подальшого лікування.

Ця інноваційна функція дозволяє прискорити процес розмітки кожного пацієнта і дає системі БрейнсВей перевага над іншими ТМС системами.
Максимальний комфорт для пацієнта
При використанні традиційної системи ТМС клініка обмежується використанням певного крісла. Голова пацієнта нерухома. Будь-який рух, навіть зрушення на 1 мм, може привести до неефективної терапії.

БренсВей вирішив цю проблему!

Н-котушки БрейнсВей інтегровані в м'який охолоджуваний шолом, який дозволяє пацієнтові зберігати рухливість під час лікування без шкоди для якості лікування. Клініки можуть вибрати будь-яке крісло, яке вважатимуть зручним і відповідним естетиці клініки, що особливо важливо для пацієнтів з обмеженими фізичними можливостями, наприклад, в інвалідних візках.
Запрошуємо вас зв'язатися з нашими фахівцями для отримання додаткової інформації
Made on
Tilda