Технологія
БрейнсВей - Унікальна терапія
Компанія БрейнсВей зробила революцію в лікуванні депресії і ОКР. Завдяки унікальній терапії Ви можете відновити самопочуття і поліпшити якість життя своїх пацієнтів за все за кілька тижнів.
Терапія Діп ТМС від БрейнсВей ефективна, безпечна і зазвичай добре переноситься пацієнтами.

Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA) схвалило пристрій БрейнсВей Діп ТМС для лікування депресії і ОКР у пацієнтів, які не реагували на антидепресанти і психотерапію.

Ефективність лікування була продемонстрована декількома клінічними випробуваннями. Терапія БрейнсВей не є болючою або руйнівною, не викликає системних побічних ефектів і не вимагає госпіталізації або анестезії.

Лікування передбачає зручне сидіння в кріслі, при цьому на пацієнта одягнений шолом із запатентованою Н-котушкою, протягом 20 хвилин котушка стимулює мозок, створюючи змінне магнітне поле.

Діп ТМС від БрейнсВей пройшла більше 60 клінічних випробувань по всьому світу. Це може допомогти навіть тим пацієнтам, які погано відреагували на ліки або на комбінацію психотерапії і ліків.
Еволюція ТМС
ТМС - це клінічно підтверджена, сучасна технологія і ключовий елемент динамічного ринку нейромодуляціі
Запатентована конструкція котушки
Запатентована технологія БрейнсВей, заснована на Діп ТМС, відкриває нову еру в області стимуляції мозку і досліджень. Це неінвазивний і ефективне лікування активує глибокі структури мозку за допомогою спрямованих електромагнітних полів, які генерують збудження або пригнічення нейронів глибоко всередині мозку.
Флагманська технологія Діп ТМС від БрейнсВей заснована на H-котушці, яка має нову запатентовану структуру, призначену для максимальної електричної стимуляції глибоких областей мозку, і включає наступні унікальні особливості:

Елементи котушки, дотичні до голови і близькі до цільових областях мозку.

Гнучке підставу, яка адаптується до форми голови.

Сходження численних електричних імпульсів з різних сторін.

Елементи котушки паралельні цільовим пучках.
Традиційна котушка ТМС зазвичай випускається у формі цифри 8 або літери "O". Такий шолом розміщують на голові над цільовою областю мозку, але при незначному русі пацієнта під час лікування ефект може бути втрачений. Тому іноді голову пацієнта закріплюють спеціальним ременем в спеціальному кріслі, що, як правило, дуже незручно для пацієнта.

Компанія БренсВей розробила і запатентувала вдосконалені котушки, розташовані всередині спеціального дуже зручного шолома, який точно і стабільно розміщується на голові пацієнта, щоб досягти оптимального результату в цільовій зоні.

Шолом розроблений так, щоб спіраль під час лікування охолоджувалася. Котушка гнучка, завдяки чому може адаптуватися до різних розмірів голови. Більш того котушки компанії БрейнсВей мають індивідуально розроблену структуру під різні захворювання і мають сертифікати FDA і РЕ
Більш глибока і широка стимуляція, активація більшої кількості нейронів
Технологія Глибокої ТМС від БрейнсВей унікальна, забезпечує неінвазивну активацію глибоких і широких структур мозку, на відміну від традиційних систем ТМС з котушкою типу вісімки. Котушка від БрейнсВей дозволяє потенційно впливати на більш широкий спектр нейропсихіатричних станів.

При всіх формах ТМС інтенсивність стимуляції природно розпадається в міру того, як проникає глибше в мозок.
Наша унікальна конструкція котушки дозволяє знизити потужність стимуляції, але підтримувати її на високому рівні навіть в більш глибоких областях мозку, пов'язаних з показаннями, які ми лікуємо.

Для літніх пацієнтів традиційна ТМС може не проникати досить глибоко, щоб викликати терапевтичний ефект, як у випадку з затяжною депресією.

Технологія Глибокої ТМС від БрейнсВей унікальна, забезпечує неінвазивну активацію глибоких і широких структур мозку, на відміну від традиційних систем ТМС з котушкою типу вісімки. Котушка від БрейнсВей дозволяє потенційно впливати на більш широкий спектр нейропсихіатричних станів.

При всіх формах ТМС інтенсивність стимуляції природно розпадається в міру того, як проникає глибше в мозок.
Наша унікальна конструкція котушки дозволяє знизити потужність стимуляції, але підтримувати її на високому рівні навіть в більш глибоких областях мозку, пов'язаних з показаннями, які ми лікуємо.

Для літніх пацієнтів традиційна ТМС може не проникати досить глибоко, щоб викликати терапевтичний ефект, як у випадку з затяжною депресією.

Глибока ТМС Систем знижує ймовірність непотрапляння в ціль
Більш сильне електричне поле, створюване H-котушкою, стимулює значно більше нейронів, знижуючи ймовірність того, що цільову ділянку мозку буде пропущений. При традиційній ТМС, якщо позиціонування відхиляється всього на 1 мм, 40% необхідного впливу може бути втрачено. Імовірність непотрапляння в ціль БрейнсВей дуже низька, тому не вимагає використання МРТ для нейронавігації
Щільний контакт котушки для ефективного лікування
H-котушка інтегрована в м'який шолом БрейнсВей, який має гнучку конструкцію, що забезпечує стійкий і постійний контакт з шкірою голови пацієнта протягом всього курсу лікування, немає необхідності використовувати програмне забезпечення для визначення контакту зі шкірою.
На відміну від інших традиційних систем ТМС, H-котушка надійно закріплена на голові пацієнта, зменшуючи можливість переміщення котушки під час терапії ТМС, що необхідно для забезпечення ефективних результатів лікування.
Клінічно підтверджено перевагу перед традиційною ТМС
Єдине незалежне пряме дослідження технологій ТМС, опубліковане в журналі психіатричних досліджень, показало, що глибока ТМС + фармакотерапія більш ефективно знижує рівень депресії у пацієнтів з Великим депресивним розладом (БДР) в порівнянні з традиційною ТМС + фармакотерапія або тільки фармакотерапія. Глибока ТМС не відрізняється по безпеці або переносимості від традиційної ТМС.
Принцип роботи пристрою
Система ТМС створює динамічне магнітне поле. Технологія заснована на законі Фарадея, згідно з яким затверджується, що змінне магнітне поле створює електричний струм в прилеглій електропровідною матерії.

Під час проведення ТМС провідною матерією є мозок, зокрема - область кори головного мозку під котушкою системи ТМС. Індукційний струм в цій області кори рухається ортогональним шляхом в напрямку змінного магнітного поля з точкою максимальної напруженості поля і найбільшим струмом котушкою, яка знаходиться в шоломі, встановленому на голові пацієнта, і передає магнітні імпульси в мозок пацієнта.

Індукційний струм є тангенціальним до шкіри голови на кортикальной поверхні і з збільшенням глибини зменшується за інтенсивністю.

Вважається, що відбувається деполяризація нейронів в цільової області кори, де напруженість поля досягає порогу стимуляції.

Цей тип магнітного поля може викликати судомну активність під час проведення терапії.

Пікова напруженість магнітного поля досягається за кожним імпульсом в корі, становить максимум 0,4 Тесла зі змінним магнітним полем між 1 і 10 кГц.

Глибока ТМС Систем має кілька видів шоломів
Шоломи можна вибирати, вони розраховані на лікування певних захворювань:
Шолом H1 - призначений для лікування Великого депресивного розладу, ПТСР (Посттравматичний синдром або посттравматичний стресовий розлад), біполярного розладу, негативного симптому шизофренії.
Шолом H3 - призначений для лікування аутизму.

Шолом H4 - призначений для лікування залежності від куріння та інших залежностей.
Шолом H7 - призначений для лікування ОКР (обсесивно-компульсивний розлад), реабілітації після інсульту.
Запрошуємо вас зв'язатися з нашими фахівцями для отримання додаткової інформації
Made on
Tilda