(CNN) Міжнародне дослідження підтверджує, що кожна третя людина, інфікована COVID-19, як наслідок має ряд неврологічних порушень.

Згідно з дослідженням, опублікованим в журналі Lancet Psychiatry, 34% людей, які перенесли хворобу, мають неврологічні або психологічні порушення протягом шести місяців після зараження. Найбільш поширений діагноз - тривожність, виявлена у 17% пацієнтів, і афективні розлади, виявлені у 14% пацієнтів.

Неврологічні і психічні розлади більш поширені після Covid-19, ніж після грипу або інших респіраторних інфекцій.

Дослідження є найбільшим в своєму роді і включає електронні медичні картки більш ніж 236 000 пацієнтів з Covid-19, в основному з США.
Отримані дані дають загальне уявлення про довгострокове тягаря, яке вірус буде надавати на тих, кого він вразив.

Революційний засіб від депресії, яка змінила сферу психічного здоров'я, БрейнсВей Діп ТМС Систем було схвалено Управлінням по санітарному нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA) для безпечного і ефективного лікування сильного депресивного розладу за допомогою запатентованої H-coil технології.

БрейнсВей Діп ТМС Систем працює за рахунок використання магнітного поля, яке дозволяє безпосередньо досягати більш широких і глибоких областей мозку, регулюючи нейронну активність структур мозку, пов'язаних з депресією, зокрема дорсолатеральній префронтальної кори.
Неодноразові дослідження показали, що Діп ТМС Систем є високоефективним лікуванням, яке може сприяти глибокому поліпшення психічного здоров'я пацієнтів, полегшення симптомів депресії і значного підвищення якості життя.

Як неінвазивна процедура Діп ТМС Систем - це добре переноситься лікування, яке не викликає будь-яких несприятливих або тривалих побічних ефектів, не вимагає значного періоду відновлення і 20-хвилинне лікування можна легко інтегрувати в щоденний графік.
Запрошуємо вас зв'язатися з нашими фахівцями для отримання додаткової інформації
Made on
Tilda