Питання-відповідь
Питання:
Які клініки уповноважені проводити лікування Діп ТМС?

Відповідь:
Клініки, які мають ліцензію на проведення психіатричної або неврологічної допомоги.

Питання:
Вимоги до кваліфікації медичного персоналу, уповноваженого проводити лікування Діп ТМС Систем?

Відповідь
Розмітку (першу процедуру курсу лікування) повинен провести психіатр, невролог або нейрохірург. Подальші процедури в курсі лікування ТМС може проводити медична сестра або медичний психолог.

Питання:
Які вимоги до приміщень для використання Діп ТМС Систем?

Відповідь
Щоб використовувати пристрій і гарантувати ефективну медичну допомогу пацієнту, необхідно виконати кілька вимог до медичної установи:

Кімната для процедур, досить велика, щоб вмістити пристрій.

Вага: 145 кг.

Висота пристрою: 2 метра.

Глибина пристрою: 68 см.

Ширина пристрою: 68 см.

Напруга: 100-240 В змінного струму.

Частота: 50/60 Гц.

Номінал запобіжника: 100-120 В / 20 А, 200-240 В / 16 А.

Приміщення з кондиціонером і температурою від 18 до 25 ° C.

Діапазон відносної вологості 10-80%.

Двері шириною не менше 130 см (для доставлення коробок з компонентами системи в будівлю).

Інтернет-з'єднання.

Зручне крісло з прямою спинкою, на якому може сидіти пацієнт.

При лікуванні ОКР - бажано мати під рукою відповідні стимули для активації відповідних симптомів (наприклад, мітла / сміттєвий ящик для людей, у яких ОКР зосереджено на нав'язливою прибирання).


Вищезазначені вимоги призначені для того, щоб надати пацієнтам приємне, професійне, ефективне і безпечне лікування, щоб вони могли отримати користь від терапії Діп ТМС і пройти процес лікування з мінімальним дискомфортом або без нього.


Питання:
Як працює БрейнсВей Діп ТМС Систем?

Відповідь
Під час процесу лікування ТМС пацієнт сидить в зручному кріслі, в той час як фахівець надягає на голову пацієнта шолом із запатентованою Н-котушкою, і протягом 20 хвилин котушка стимулює мозок, створюючи змінне магнітне поле. Діп ТМС Систем має два типи обладнання, з одним шоломом і з двома шоломами. До системи можуть бути підключені один або два шолома, один, наприклад, призначений для лікування БДР, а інший - для лікування ОКР, але імпульси при лікуванні йдуть тільки на один шолом, тобто система може активувати лише один шолом і одного пацієнта.

Під час першого сеансу проводиться процедура картування, що включає поодинокі електромагнітні імпульси, що доставляються в різні місця на шкірі голови, щоб визначити оптимальне місце лікування і напруженість магнітного поля. Під час всіх наступних сеансів, переконавшись, що пацієнт розслаблений і шолом надійно закріплений, фахівець активує пристрій Діп ТМС Систем. Потім пристрій генерує електромагнітне поле, яке безпечно стимулює області мозку, які, як з'ясувалося, пов'язані зі станом психічного здоров'я. Стимуляція триває приблизно 20 хвилин і може включати короткий словесне або візуальне вплив.


Made on
Tilda