Апарат БрейнсВей (BrainsWay) заснований на унікальній революційної технології Діп ТМС (Deep TMS), яка стимулює мозок і здійснює функціональну модуляцію цільових областей мозку. На відміну від звичайної транскраніальної магнітної стимуляції БрейнсВей може глибше впливати на кору головного мозку, дає кращі результати в лікуванні.
Терапія Діп ТМС від БрейнсВей ефективна, безпечна і добре переноситься.

Терапія БрейнсВей не є болючою або руйнівною, не викликає системних побічних ефектів і не вимагає госпіталізації та анестезії.

Люди, які шукають ефективну терапію, і особливо пацієнти, стійкі до лікування, можуть поліпшити своє самопочуття завдяки ефективному лікуванню Діп ТМС:

Схвалено Управлінням із санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США.
Ефективно для пацієнтів з лікарською стійкістю.

Короткі 20-хвилинні заняття.

Неінвазивної.

Немає системних побічних ефектів.
Лікування
Психіатричне лікування БрейнсВей (BrainsWay)
Технологія БрейнсВей прекрасно зарекомендувала себе при лікуванні таких захворювань:
Шизофренія (Негативні симптоми)
Лікування шизофренії (негативних симптомів) за допомогою апарату БрейнсВей схвалений CE і ANIVISA. Це амбулаторна процедура, яка не потребує госпіталізації або анестезії, зазвичай добре переноситься і тягне за собою мінімальні системні побічні ефекти.
Посттравматичний стресовий розлад (ПТСР)
Посттравматичний стресовий розлад - це дуже тривожна реакція на небезпечну для життя ситуацію.

Лікування антидепресантами може послабити депресивні і тривожні симптоми розладу, але не позбавляє від інших симптомів, які погіршують якість повсякденного життя пацієнтів, і в цій ситуації БрейнсВей є більш ефективною терапією.
Неврологічне лікування БрейнсВей
Інноваційна технологія лікування ТМС БрейнсВей є ефективною при лікуванні неврологічних розладів:
Розсіяний склероз (РС)
Розсіяний склероз - це запальне демієлінізуюче захворювання центральної нервової системи, яке в більшості випадків вважається аутоімунним. Процедура тягне за собою мінімальні системні побічні ефекти у порівнянні з пероральними препаратами, які призначаються пацієнтам з розсіяним склерозом.
Хвороба Паркінсона
Хвороба Паркінсона - дегенеративне захворювання центральної нервової системи. Ряд досліджень TМС показали позитивний вплив на моторні симптоми захворювання.
Постинсультная реабілітація
Інсульт - це гостре порушення мозкового кровообігу. Реабілітацію після інсульту слід починати якомога оперативніше, і вона може тривати від кількох днів до року. Результати досліджень свідчать про те, що ТМС покращує рухливість пацієнтів, які перенесли інсульт.
Запрошуємо вас зв'язатися з нашими фахівцями для отримання додаткової інформації
Made on
Tilda