Про компанію БрейнсВей (BrainsWay)
БрейнсВей (BrainsWay) -
світовий лідер в області передових методів неінвазивної нейростімуляціі для лікування психічних розладів. Компанія сміливо просуває нейробіологію за допомогою своєї запатентованої флагманської технології - глибокої транскраніальної магнітної стимуляції Діп ТМС (Deep TMS) БрейнсВей для поліпшення стану здоров'я.

БрейнсВей - перша і єдина компанія TМС, що отримала три сертифікати, схвалених FDA (Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США), підкріплених ключовими дослідженнями, що демонструють клінічно доведену ефективність. Доведено, що неінвазивне лікування Діп ТМС від БрейнсВей дає значні результати, безпосередньо стимулюючи більш глибокі і широкі області мозку, ефективно лікує такі стани, як депресія, Обсесивно-компульсивний розлад (ОКР), залежність від куріння. Компанія займається передовими технологіями,
спираючись в дослідженнях на великий масив клінічних даних.

Додаткові клінічні випробування Діп ТМС при різних психічних і неврологічних розладах тривають. Заснована в 2003 році, з офісами в Кресскілле, штат Нью-Джерсі, і Єрусалимі, Ізраїль, БрейнсВей прагне до підвищення глобальної обізнаності та розширення доступу до системи Діп ТМС.

Ми можемо допомогти постачальникам медичних послуг за допомогою нашої перевіреної в клінічної практики технології
Докладніше
Для медичних працівників
Запрошуємо вас зв'язатися з нашими фахівцями для отримання додаткової інформації
Made on
Tilda